O nas

Operatorem platformy ebanco.pl jest eBANKNOT Polska Grupa Kapitałowa, która jako Pośrednik specjalizuje się w usługach finansowych, związanych z sektorem pozabankowym. Głównym produktem są pożyczki krótkoterminowe i ratalne udzielane w placówkach firmowych oraz za pośrednictwem doradców terenowych i w pełni online. Jako jedna z niewielu firm na polskim rynku dysponujemy siecią własnych oddziałów na terenie kraju. Pośredniczymy z bankami w udzielaniu kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych. Nasze pożyczki on-line oparte są na parytecie finansowych, który pozwolił maksymalnie z optymalizować łańcuch kosztów i opłat dla Klienta, tworząc tym samym ponad konkurencyjną ofertę, zapewniając sobie przewagę konkurencyjną.

Dlaczego warto u nas pożyczać

Niskie koszty

Weryfikacja zdolności pożyczkowej naszych Klientów zajmuje kilka minut, a naszym największym atutem są niskie koszty oferowanych produktów.

Oprocentowanie 0%

Pobieramy jedynie prowizję za udzielenie pożyczki, która nie jest oprocentowana. Atrakcyjność naszej oferty wyróżnia nas na tle rynku w segmencie pozabankowym i czyni jednym z liderów w sektorze.

Partnerskie warunki

Przejrzysta oferta, dogodne warunki spłat oraz pełen profesjonalizm obsługi  sprawi, że korzystając z naszych usług będziesz czuł się bezpiecznie i przekonasz się, że podjąłeś właściwą decyzję.

O nas - Ebanco
Pożyczamy odpowiedzialnie

To Twój najlepszy wybór

Logo - Ebanco
 

Logo Ebanco w liczbach

 
 

Przyznawalność

 

87 %

 

Średnio kwota pożyczki

 

850

 

Średnio okres pożyczki

 

30 dni

 

Średnio czas przyznania

Konto klienta w bankach z listy

20 min

 

Średni wiek pożyczkobiorcy

Mężczyzna

34 lat

Kobieta

29 lat

 

Kto korzysta

Mężczyzna

46 %

Kobieta

54 %

 

Pożyczka w oddziale

zainteresowanie 

81 %

 

Pożyczka online

zainteresowanie 

19 %